Monitor 27 cali ViewFinity S70D IPS 3840x2160 UHD 16:9 1xHDMI 1xDP 5ms PinP/PbyP 60Hz płaski 2Yd2d (LS27D700EAUXEN)
Symbol: LS27D700EAUXEN
Dostępność: 30 szt.
Cena: 962.10 Cena przed promocją: 1069.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LS27D700EAUXEN
Dostępność: 30 szt.
Cena: 962.10 Cena przed promocją: 1069.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Monitor Viewfinity S7 27 cale 4K UHD 60 Hz S70D LS27D700EAUXEN
Odkryj wszystkie szczegóły
Rozdzielczość UHD
Wizualne mistrzostwo, którego wymagają profesjonaliści. Rozdzielczość UHD (3840x2160) to jeszcze więcej detali dzięki większemu zagęszczeniu pikseli na matrycy. Teraz możesz zanurzyć się w większej szczegółowości obrazu i większej przestrzeni roboczej ekranu, aby realizować swoje najbardziej skomplikowane pomysły.
Doskonały realizm dzięki większej liczbie kolorów1,07 miliarda kolorów dzięki HDR10HDR10 zapewnia realistyczne odwzorowanie barw, zarówno ciemniejszych jak i jaśniejszych odcieni. Widząc szerszą gamę kolorów oraz każdy niuans, odkryjesz ponownie satysfakcję z tworzenia kreatywnych projektów.
Podłącz więcej urządzeń
Wiele portów
Dzięki portom HDMI, DP, USB-A i USB-B podłączanie urządzeń peryferyjnych jest bardzo proste. Ta niesamowita wygoda nie tylko upraszcza konfigurację, ale także zwiększa produktywność.
Łatwa i błyskawiczna konfiguracja
Postawka Easy Setup Stand
Podstawa Easy Setup Stand tworzy idealną przestrzeń roboczą bez użycia narzędzi i śrub. Gdy nadejdzie czas na zmianę konfiguracji, wystarczy nacisnąć przycisk i cieszyć się ulubionym ustawieniem.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
S27D700EAU |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TUV TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 23 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 367.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 473.2 mm |
| Szerokość | 612.9 mm |
| Głębokość | 41.6 mm |
| Głębokość z podstawą | 180 mm |
| Waga | 3.5 kg |
| Waga z podstawą | 5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM% |