Monitor 27 cali VG27VQM1B Fast VA FHD 280Hz HDMI
Symbol: VG27VQM1B
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1009.80 Cena przed promocją: 1122.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VG27VQM1B
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1009.80 Cena przed promocją: 1122.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Monitor do gier TUF Gaming VG27VQM1B 27 cali Full HD, zakrzywiony, 280 Hz, ELMB, czas reakcji 1 ms, FreeSync Premium, 90% DCI-P3, DisplayWidget Center
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
VG27VQM1B |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | Fast VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888 mm |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 280 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TUV AMD FreeSync Premium FSC Mix |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 23 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 367 mm |
| Wysokość z podstawą | 456 mm |
| Szerokość | 610 mm |
| Głębokość | 78 mm |
| Głębokość z podstawą | 193 mm |
| Waga | 4.2 kg |
| Waga z podstawą | 4.9 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |