Monitor 27 cali PD2730S LED 5K IPS/60Hz/5ms/Graficzny
Symbol: 9H.LN7LA.TBE
Dostępność: 10 szt.
Cena: 5913.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9H.LN7LA.TBE
Dostępność: 10 szt.
Cena: 5913.00
Rata 0% już od: / mc
PD2730S 27-calowy monitor designerski 5K 2000:1 98% P3 Thunderbolt 4
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
PD2730S |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 5120 x 2880 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 400 nits |
| Jasność HDR | 400 nits |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack 1 x HDMI 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 1 x DisplayPort 1 x Thunderbolt 4 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 40 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny Biały |
| Wysokość | 368 mm |
| Wysokość z podstawą | 427.58 mm |
| Wysokość (maks.) | 577.58 mm |
| Szerokość | 614 mm |
| Głębokość | 77.4 mm |
| Głębokość z podstawą | 242.07 mm |
| Waga | 5.6 kg |
| Waga z podstawą | 8.3 kg |
| Oznaczenia | |