Monitor 27 cali P2725HE IPS LED Full HD(1920x1080)/16:9/HDMI/DP/USB-C/USB/RJ45/3Y
Symbol: 210-BMJC
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1184.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 210-BMJC
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1184.00
Rata 0% już od: / mc
Monitor Dell 27 z koncentratorem USB-C P2725HE
Łączność i produktywność. Ten 27-calowy monitor FHD z koncentratorem portów uzyskał 4-gwiazdkowy certyfikat TÜV w zakresie komfortu oczu, dzięki czemu zapewnia większy komfort oglądania, a także umożliwia zasilanie urządzeń z mocą nawet 90 W.
Ulepszony system ComfortView Plus
Zmniejsza emisję szkodliwego niebieskiego światła do 35%, zapewniając komfort przez cały dzień bez utraty dokładności odwzorowania koloru.
Częstotliwość odświeżania
Częstotliwość odświeżania na poziomie 100 Hz zapewnia mniej migotania oraz płynniejsze przewijanie i działanie.
Żywe kolory
Pokrycie gamy barw sRGB w 99% (do 16,7 mln wyświetlanych kolorów).
Wyraźne szczegóły
Monitor z ultracienką ramką, który obsługuje środowiska z wieloma systemami operacyjnymi.
Spójne kolory
Technologia In-Plane Switching (IPS) oferująca spójne, żywe kolory przy szerokim kącie widzenia.
Świetna łączność i większa produktywność
Możliwość podłączenia akcesoriów za pomocą szerokiej gamy portów i poprawy wydajności dzięki połączeniu łańcuchowemu.
Wygodne połączenie jednym kablem
Port USB-C umożliwia jednoczesną transmisję wideo, przesyłanie danych i zasilanie z mocą do 90 W.
Wiele opcji łączności
Szeroka gama portów dla wszystkich akcesoriów i port RJ45 zapewniający stabilne połączenie Ethernet.
Łatwy dostęp do portów USB
W tym dostęp do portu USB-C typu downstream o mocy do 15 W.
Ulepszona wielozadaniowość
Uporządkowany ekran dzięki funkcji EasyArrange i możliwość zapisywania profili dzięki funkcji EasyArrange Memory.
Płynne wdrażanie
Zarządzanie monitorami za pomocą kompleksowych, zautomatyzowanych funkcji, które są zgodne z wieloma narzędziami.
Wygodne dostosowywanie
Szybki dostęp do ulubionych opcji i funkcji za pomocą menu i skrótów klawiaturowych.
Troska o środowisko
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
P2725HE |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.31 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.89 mm |
| Plamka matrycy | 0.3114 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN 2 x USB (Type C) 1 x HDMI 2 x DisplayPort 3 x USB 3.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | RoHS Energy Star EPEAT TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 180 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 354.71 mm |
| Wysokość z podstawą | 384.56 mm |
| Wysokość (maks.) | 534.56 mm |
| Szerokość | 610.68 mm |
| Głębokość | 50.03 mm |
| Głębokość z podstawą | 192.28 mm |
| Waga | 4.36 kg |
| Oznaczenia | |