Monitor 25 cali VG259Q5A IPS 200Hz 0.3MS HDMI DP
Symbol: VG259Q5A
Dostępność: 13 szt.
Cena: 704.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VG259Q5A
Dostępność: 13 szt.
Cena: 704.00
Rata 0% już od: / mc
Monitor do gier TUF Gaming VG259Q5A 24,5 cala, Full HD (1920x1080), 200Hz, Fast IPS, ELMB, czas reakcji 0,3 ms GTG (minimalnie), głośniki stereo, DisplayWidget Center
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
VG259Q5A |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 24.5'' |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 302.62 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 543.74 mm |
| Plamka matrycy | 0.2832 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Czas reakcji MPRT | 0.3 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 200 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI 1 x 3,5 mm minijack 1 x DisplayPort |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | G-SYNC FSC Mix AMD FreeSync Premium TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 15 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 329 mm |
| Wysokość z podstawą | 401 mm |
| Szerokość | 559 mm |
| Głębokość | 62 mm |
| Głębokość z podstawą | 174 mm |
| Waga | 2.9 kg |
| Waga z podstawą | 3.4 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |