Monitor 24 cale P2425HE LED IPS 1920x1080/16:9/USBC/RJ45/HDMI/DP/USB/3Y
Symbol: 210-BMJB
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1282.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 210-BMJB
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1282.00
Rata 0% już od: / mc
Monitor Dell 24 z koncentratorem USB-C - P2425HE
Łączność i produktywność. Ten monitor FHD z koncentratorem portów uzyskał 4-gwiazdkowy certyfikat TÜV w zakresie komfortu oczu, dzięki czemu zapewnia większą wygodę oglądania, a także umożliwia zasilanie urządzeń z mocą nawet 90 W.
Większy komfort oczu
Czterogwiazdkowy certyfikat w zakresie komfortu oczu.
Wyraźnie widoczne szczegóły podczas pracy
Ten monitor z bardzo cienką ramką obsługuje środowiska z wieloma systemami operacyjnymi.
Łączność i produktywność
Podłącz akcesoria do szerokiej gamy portów i zwiększ wydajność poprzez połączenie łańcuchowe.
Komfortowy design
Możliwość dostosowania do własnych preferencji.
Ulepszone oprogramowanie Dell Display Manager
Troska o środowisko
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
P2425HE |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort 2 x USB (Type C) 3 x USB 3.0 1 x RJ-45 LAN 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | Energy Star EPEAT RoHS TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 314.23 mm |
| Wysokość z podstawą | 364 mm |
| Wysokość (maks.) | 496.53 mm |
| Szerokość | 538.64 mm |
| Głębokość | 50.03 mm |
| Głębokość z podstawą | 181.75 mm |
| Waga | 3.69 kg |
| Informacje o gwarancji |
3 lata |
| Oznaczenia | |