Monitor 23.8 cala GW2490TC LED 5ms/144Hz/IPS/HDMI
Symbol: 9H.LNMLA.TBE
Dostępność: 10 szt.
Cena: 765.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9H.LNMLA.TBE
Dostępność: 10 szt.
Cena: 765.00
Rata 0% już od: / mc
Monitor do domu i biura 144Hz
Pracuj z komfortem przez cały dzień
Teraz możesz zmniejszyć zmęczenie oczu podczas ciągłej pracy z dokumentami i arkuszami dzięki Potrójnej Ochronie Oczu BenQ Eye-Care. Ciesz się czystym designem, ostrym obrazem i całodziennym komfortem dla oczu to wygoda, którą docenisz na co dzień.
Adaptacyjna technologia Eye-Care. Stały komfort dla oczu.
Nie powinieneś/powinnaś ustawiać wielu parametrów, żeby chronić swoje oczy. Dlatego monitory BenQ Eye-Care oferują Potrójną Ochronę Oczu, wykorzystując Visual Optimizer, Low Blue Light i technologię Flicker-Free dla komfortu oczu przez cały dzień bez wysiłku.
Certyfikowany komfort dla Twoich oczu, któremu możesz zaufać
Potwierdzony certyfikatami TÜV Rheinland Eye Comfort 4-Star oraz Eyesafe Certification 2.0, GW2490TC spełnia rygorystyczne, międzynarodowe normy ochrony wzroku. Dzięki temu masz pewność, że Twoje oczy są pod dobrą opieką o każdej porze dnia.
Ostre obrazy, łagodne dla oczu
Doświadcz żywych kolorów i niezawodnej wyrazistości pod każdym kątem dzięki panelowi IPS GW2490TC i palecie kolorów 99% sRGB. Ultrasmukłe ramki z czterech stron pomagają skupić się i pracować komfortowo niezależnie, czy edytujesz dokumenty czy wykonujesz wiele zadań przez cały dzień.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
GW2490TC |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 1 x USB (Type C) 1 x HDMI 1 x 3,5 mm minijack |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 13 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel HDMI |
| Kolor | Czarny Biały |
| Wysokość | 315.1 mm |
| Wysokość z podstawą | 372 mm |
| Wysokość (maks.) | 522 mm |
| Szerokość | 539.8 mm |
| Głębokość | 63.6 mm |
| Głębokość z podstawą | 241.6 mm |
| Waga | 3.2 kg |
| Waga z podstawą | 5.7 kg |
| Oznaczenia | |