Monitor 15.6 cala P1671HSC-B1 IPS,FHD,miniHDMI,2xUSBC,250cd,8ms,2x1W, 0,7kg
Symbol: P1671HSC-B1
Dostępność: 27 szt.
Cena: 707.40 Cena przed promocją: 786.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P1671HSC-B1
Dostępność: 27 szt.
Cena: 707.40 Cena przed promocją: 786.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
ProLite P1671HSC-B1
Podróżuj lekko i pracuj wydajnie gdziekolwiek jesteś
Zabierz ze sobą ten 15.6 przenośny monitor Full HD, który waży tylko 0,7 kg, i zyskaj wygodny, dwuekranowy zestaw! Idealne rozwiązanie, aby pracować jeszcze wydajniej w podróży.
Redukcja zmęczenia oczu i dyskomfortu
Dzięki technologii eliminującej migotanie obrazu oraz ograniczeniu emisji niebieskiego światła możesz pracować, uczyć się i korzystać z rozrywki przez dłuższy czas bez uczucia zmęczenia oczu. Takie rozwiązania minimalizują napięcie wzroku i zwiększają komfort widzenia, co pomaga utrzymać koncentrację i produktywność przez cały dzień.
Ustaw ekran tak, jak Ci wygodnie
Wybierz kąt widzenia 45° lub 60°, aby zmniejszyć napięcie karku i znaleźć najwygodniejszą pozycję do pracy lub rozrywki.
Połącz stylową ochronę ekranu i komfort pracy
Stylowe skórzane etui nie tylko chroni monitor w podróży, ale służy także jako stabilna podstawka w każdej przestrzeni ro
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
P1671HSC-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15.6'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 344.1 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 193.5 mm |
| Plamka matrycy | 0.17925 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 0 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 82 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x mini HDMI 1 x 3,5 mm minijack 2 x USB (Type C) |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | VCCI WEEE UKCA TUV CE EAC ErP REACH RoHS |
| Pobór mocy | 8 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 211 mm |
| Szerokość | 355.5 mm |
| Głębokość | 12 mm |
| Waga | 7.1 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |