Mobilny stojak do tv 37-70 cali 50kg, dwie półki
Symbol: 105643
Dostępność: 1 szt.
Cena: 611.10 Cena przed promocją: 679.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 105643
Dostępność: 1 szt.
Cena: 611.10 Cena przed promocją: 679.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Stojak TV Techly ICA-TR16T, P/N: 105643 Mobilny stojak do telewizora TV LED/LCD 37 - 70 50kg z półką na komponenty AV oraz półką na kamerę, regulowany
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Kamery Telewizory Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 600 x 200 600 x 400 300 x 300 400 x 200 400 x 300 400 x 400 200 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja w pionie | 10 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (min.) | 1290 mm |
| Wysięg (maks.) | 1450 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 17.496 kg |
| Pozostałe parametry |
Dopuszczalne obciążenie:
|
| Oznaczenia | |