Młynek do kawy Ristretto biały
Symbol: HKESPMKEKC0008W
Dostępność: 13 szt.
Cena: 45.00 Cena przed promocją: 50.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HKESPMKEKC0008W
Dostępność: 13 szt.
Cena: 45.00 Cena przed promocją: 50.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Rozpocznij dzień od aromatycznej, świeżej kawy zmielonej tuż przed zaparzeniem. Dzięki naszemu młynkowi do kawy Esperanza RISTRETTO zrobisz to szybko i w prosty sposób, a grubość zmielonych ziaren dopasujesz do własnych upodobań. Stworzony specjalnie dla smakoszy kawy, dla których kawa to nie tylko napój a sposób na wspaniały nastrój od samego rana. Młynek sprawdzi się również jako doskonały pomocnik w kuchni przy mieleniu przypraw czy też orzechów. Jego nowoczesny i ergonomiczny kształt oraz niewielki rozmiar będzie pasował do każdej kuchni.
Ciesz się smakiem świeżo zmielonej kawy
DO KAWY I NIE TYLKO
NOWOCZESNY DESIGN
NÓŻ ZE STALI NIERDZEWNEJ
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Młynek do kawy |
| Moc | 160 W |
| Pojemność | 70 g |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Tak |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 95 cm |
| Kolor | biały |
| Średnica | 8.7 cm |
| Oznaczenia | |