Młotek ciesielski 600G STHT0-51311 STANLEY
Symbol: STHT0-51311
Dostępność: 2 szt.
Cena: 87.50 Cena przed promocją: 97.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: STHT0-51311
Dostępność: 2 szt.
Cena: 87.50 Cena przed promocją: 97.22 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Norma DIN | 1041 |
| Model | Młotek ślusarski |
| Głowica | Stal niestopowa |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Głębokość produktu | 325 mm |
| Długość trzonka | 32,5 cm |
| Waga produktu | 760 g |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga głowicy | 600 g |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 325mm |