Młot wyburzeniowy Scheppach AB1700 HEX
Symbol: SCH5908203901
Dostępność: 2 szt.
Cena: 836.10 Cena przed promocją: 929.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SCH5908203901
Dostępność: 2 szt.
Cena: 836.10 Cena przed promocją: 929.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Amortyzacja | Tak |
| Funkcja dłutowania/rozbiórki | Tak |
| Uchwyt antypoślizgowy | Tak |
| Wiercenie udarowe | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc pobierana | 1700 W |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Długość produktu | 700 mm |
| Waga produktu | 14 kg |
| Energia uderzenia | 50 J |
| Walizka | Tak |
| Dłuto dołączone | Tak |
| Szerokość | 720mm |
| Długość | 185mm |
| Wysokość | 300mm |
• Urządzenie należy wyłącznie utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów.
• Nie używaj urządzenia bez odpowiedniego sprzętu ochronnego (np. okulary ochronne, nauszniki).
• Przechowuj urządzenie z dala od zasięgu dzieci.