Młot udarowy 18V TP-HD 18/22 D LI BL-SOLO 4514277 EINHELL
Symbol: 4514277
Dostępność: 10 szt.
Cena: 821.54
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4514277
Dostępność: 10 szt.
Cena: 821.54
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Wiercenie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Wbudowane światło | Tak |
| Silnik | Silnik bezszczotkowy |
| Liczba biegów | 1 |
| Wiercenie udarowe | Tak |
| Dłutowanie | Tak |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,92 kg |
| Waga produktu | 2,13 kg |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Szerokość opakowania | 443 mm |
| Wysokość opakowania | 328 mm |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 2,2 cm |
| Energia uderzenia | 2,3 J |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (pierwszy bieg) | 1800 RPM |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 3 cm |
| Częstotliwość udaru (min.) | 0 ud./min |
| Współczynnik udaru (maks.) | 5150 ud./min |
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Walizka | Tak |
| Dołączony akumulator | Nie |
| Szerokość | 455mm |
| Długość | 332mm |
| Wysokość | 136mm |