Mikser ręczny MFQ 40304
Symbol: MFQ40304
Dostępność: 30 szt.
Cena: 229.50 Cena przed promocją: 255.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MFQ40304
Dostępność: 30 szt.
Cena: 229.50 Cena przed promocją: 255.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Mikser ręczny MFQ 40304
Elegancki mikser w kolorze bordo dla szczególnie wymagających, z innowacyjnymi końcówkami FeinCreamer.
- Super cichy i lekki. Bardzo mocny silnik gwarantujący doskonałe rezultaty
- Nowoczeny design
- 2 innowacyjne końcówki miksujące FineCreamer ze stali szlachetnej - 20% więcej objętości ubijanej śmietany czy piany z białek
- Wyjście do podłączenia stopy miksujacej blendera lub rozdrabniacza
- Bardzo wydajny silnik o mocy 500W gwarantujacy doskonałe rezultaty
| Informacje o produkcie | |
| Moc | 500 W |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Liczba prędkości | 5 |
| Misa | Nie |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Tak |
| Akcesoria w zestawie |
- 2 końcówki do ubijania i mieszania |
| Długość przewodu zasilającego | 1.4 m |
| Kolor | bordowy srebrny |
| Wymiary |
142 x 200 x 75 mm |
| Waga | 1.1 kg |
| Oznaczenia | |