Maxcotte Gatos dla kotów 20kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 165.82 Cena przed promocją: 184.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 165.82 Cena przed promocją: 184.24 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Brak szczególnych potrzeb |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 16 kg - 30 kg |
| Główny smak | Mięso |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Waga produktu | 20 kg |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bezglutenowe | Nie |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Zawartość tłuszczu | 10% |
| Włókna surowe | 2,6% |
| Popiół surowy | 9% |
| Białko | 29% |
| Szerokość | 410mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 540mm |
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.