Mata gamingowa Havit MP849
Symbol: MP849
Dostępność: 30 szt.
Cena: 32.04 Cena przed promocją: 35.60 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MP849
Dostępność: 30 szt.
Cena: 32.04 Cena przed promocją: 35.60 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Szerokość produktu | 700 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Grubość podkładki pod mysz | 3 mm |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Kolor powierzchni | Obraz |
| Kolor produktu | Granatowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 77mm |
| Długość | 82mm |
| Wysokość | 334mm |