Mata gamingowa Havit HV-MP860
Symbol: HV-MP860
Dostępność: 30 szt.
Cena: 28.00 Cena przed promocją: 31.11 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HV-MP860
Dostępność: 30 szt.
Cena: 28.00 Cena przed promocją: 31.11 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Obraz |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 80mm |