Mata gamingowa Havit HV-MP830
Symbol: HV-MP830
Dostępność: 30 szt.
Cena: 32.78 Cena przed promocją: 36.42 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HV-MP830
Dostępność: 30 szt.
Cena: 32.78 Cena przed promocją: 36.42 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Grubość | 3 mm |
| Materiały | Guma |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 345mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 75mm |