Maszynka do włosów HomePro
Symbol: 09243-2216
Dostępność: 28 szt.
Cena: 108.00 Cena przed promocją: 120.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 09243-2216
Dostępność: 28 szt.
Cena: 108.00 Cena przed promocją: 120.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Maszynka do włosów HomePro
MOCNY SILNIK
Trwały i wydajny silnik gwarantuje szybkie i łatwe strzyżenie.
KOMPLETNY ZESTAW AKCESORIÓW
Akcesoria w zestawie ułatwiają strzyżenie włosów w domu.
REGULOWANA DŹWIGNIA STOŻKOWA
Dźwignia do płynnej regulacji długości strzyżenia umożliwia łatwe cieniowanie włosów.
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Głowa |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 1 mm |
| Maks. długość strzyżenia (włosy) | 25 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Szerokość ostrza | 45 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wymiary |
Opakowanie: 76 x 159 x 252 mm |
| Waga | 0.8 kg |
| Pozostałe parametry |
Silnik: wibracyjny elektromagnetyczny |
| Oznaczenia | |