Maszynka do włosów Elite Pro 20106-0460
Symbol: 20106-0460
Dostępność: 2 szt.
Cena: 400.50 Cena przed promocją: 445.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 20106-0460
Dostępność: 2 szt.
Cena: 400.50 Cena przed promocją: 445.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Elite Pro - Przewodowa maszynka do strzyżenia
Elite Pro to zdecydowanie najmocniejszy produkt w naszym portfolio maszynek do strzyżenia, który pozwoli użytkownikowi poczuć się jak profesjonalista.
Po prostu kultowa
Nasz kultowy i zarazem najmocniejszy model maszynki do strzyżenia, którą rozpoznasz od razu po włączeniu. Elite Pro poradzi sobie z każdym zadaniem: czy będą to grube włosy, czy też gęsta broda. Tnie tak gładko, że jej używanie to czysta przyjemność.
Ostrze Premium Precision
Wyposażyliśmy Elite Pro w mocny silnik, który byłby jednak niczym bez ostrego, niezawodnego ostrza. Wytwarzając nasze ostrza wciąż stosujemy wysokiej jakości stal, którą z wielką precyzją szlifujemy, aby stworzyć ostrze, które nigdy Cię nie zawiedzie.
"Taper lever"
"Taper lever" to specjalna dźwignia, która umożliwia płynną mikroregulację długości cięcia, od 1 mm do 3 mm. Ustawienie dokładnej długości zależy tylko od Ciebie, co daje Ci całkowitą kontrolę nad modelowaniem i wykańczaniem swojej fryzury!
Nasadki grzebieniowe Premium
Masz już precyzyjne ostrze i dźwignię do płynnej regulacji długości cięcia? Dodaj do tego nasadki grzebieniowe Premium, a uzyskasz nieograniczone możliwości. Wytrzymałe, wzmacniane nasadki zwiększają grubość ostrza, dzięki czemu samemu decydujesz, na jaką długość przyciąć włosy.
Bogaty zestaw akcesoriów
Tak mocna i precyzjna maszynka zasługuje na kompletny zestaw akcesoriów. Najwyższej jakości nożyczki i grzebień pomogą Ci nadać ostateczny szlif Twojej fryzurze. Peleryna barberska zadba o komfort strzyżenia, a olejek i szczoteczka do ostrza zapewnią jego ostrość na lata.
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Zarost Głowa |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 0.8 mm |
| Maks. długość strzyżenia (włosy) | 25 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Ostrza | Samoostrzące |
| Szerokość ostrza | 45 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Waga | 606 g |
| Oznaczenia | |