Maszynka ProfiCare PC-BHT 3074
Symbol: PC-BHT 3074
Dostępność: 0 szt.
Cena: 79.08 Cena przed promocją: 87.87 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PC-BHT 3074
Dostępność: 0 szt.
Cena: 79.08 Cena przed promocją: 87.87 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Precyzyjny trymer | Tak |
| Kształt | Prostokątny |
| Zdejmowalne ostrze | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odpowiedni do depilacji wszystkich części ciała | Tak |
| Typ grzebienia | Stały |
| Zmywalny | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Gumowe uchwyty | Tak |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 261mm |
• Unikać kontaktu ostrzy ze skórą poza przeznaczonym obszarem golenia.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Ostrza mogą być bardzo ostre, obchodzić się z nimi ostrożnie.