Maskotka interaktywna Piesek Chihuahua
Symbol: 128450
Dostępność: 17 szt.
Cena: 82.80 Cena przed promocją: 92.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 128450
Dostępność: 17 szt.
Cena: 82.80 Cena przed promocją: 92.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Maskotka interaktywna Piesek Chihuahua
Piesek Chihuahua na smyczy to mały interaktywny towarzysz spacerów, który porusza się jak prawdziwy chodzi, rusza głową, merda ogonkiem i szczeka. Jego miękkie uszka, uroczy pyszczek i realistyczne proporcje sprawiają, że dzieci natychmiast nawiązują z nim relację. Chihuahua rozwija opiekuńczość i wyobraźnię doskonale sprawdza się zarówno w domu, jak i podczas zabawy w weterynarza czy naśladując codzienną opiekę nad pupilem.
Zalety pieska Chihuahua na smyczy:
Piesek to idealny prezent dla każdego małego miłośnika zwierząt.
Nie tylko bawi, ale i rozwija empatię oraz tworzy codzienne rytuały wspólnej opieki.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
128450 |
| Rodzaj | Pieski |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Materiał | Plusz Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Płeć | Dziewczynki |
| Kolor | Brązowy Różowy |
| Produkt na baterie | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Głębokość | 22 cm |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 22 x 22 x 10 cm |
| Oznaczenia | |