Masażer ręczny Therabody Theragun Sense white
Symbol: TG0003972-3A20
Dostępność: 12 szt.
Cena: 1501.59
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TG0003972-3A20
Dostępność: 12 szt.
Cena: 1501.59
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaje masażu | Masaż perkusyjny |
| Właściwe wykorzystanie | Uniwersalne |
| Regulacja intensywności | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Ergonomiczne uchwyty | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Bluetooth | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Żywotność baterii | 120 min |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Waga produktu | 725 g |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 320mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 200mm |