Masażer ręczny Therabody Rielef Sand EUUK
Symbol: TG0003969-3A50
Dostępność: 5 szt.
Cena: 633.03 Cena przed promocją: 703.37 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TG0003969-3A50
Dostępność: 5 szt.
Cena: 633.03 Cena przed promocją: 703.37 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rodzaje masażu | Masaż perkusyjny |
| Regulacja intensywności | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Ergonomiczne uchwyty | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Właściwe wykorzystanie | Uniwersalne |
| Żywotność baterii | 120 min |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Waga produktu | 622 g |
| Głębokość produktu | 62 mm |
| Szerokość produktu | 245 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 272mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 266mm |