Masażer do oczu Havit EM1601 (szary)
Symbol: EM1601grey
Dostępność: 3 szt.
Cena: 290.41 Cena przed promocją: 322.68 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EM1601grey
Dostępność: 3 szt.
Cena: 290.41 Cena przed promocją: 322.68 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiały | ABS, Poliuretan (PU) |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Właściwe wykorzystanie | Oko |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Rodzaje masażu | Masaż uciskowy |
| Funkcja ciepła | Tak |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Żywotność baterii | 90 min |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Moc | 5 W |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 140mm |