Maced - Ciastka zwierzaki MIX - przysmak dla psa - 1kg
Dostępność: 22 szt.
Cena: 29.56 Cena przed promocją: 32.84 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 22 szt.
Cena: 29.56 Cena przed promocją: 32.84 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Ryż |
| Smak karmy | Pszenica |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Rodzaj przysmaku | Ciasteczka |
| Waga produktu | 1 kg |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Główny smak | Roślinny |
| Główny smak | Mix smaków |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Bez konserwantów | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Kategoria | Dla psa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Dodatkowe cechy | Szkoleniowe |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Bez cukru | Nie |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Bezglutenowe | Nie |
| Skład | zboża (pszenica, ryż) glukoza 18,72% oleje i tłuszcze składniki mineralne |
| Zawartość tłuszczu | 7,5% |
| Białko | 7% |
| Popiół surowy | 1,6% |
| Szerokość | 207mm |
| Długość | 118mm |
| Wysokość | 254mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.