Maced Ciastka Miętowe Kosteczki - przysmak dla psa - 1 kg
Dostępność: 16 szt.
Cena: 30.48 Cena przed promocją: 33.87 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 16 szt.
Cena: 30.48 Cena przed promocją: 33.87 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez soi | Brak danych |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Wiek zwierzęcia | Szczenięta |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Waga produktu | 1 kg |
| Bez cukru | Nie |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Mięso |
| Smak karmy | Mięta |
| Smak karmy | Zbożowy |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Bezglutenowe | Nie |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Rodzaj przysmaku | Ciasteczka |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Wiek pupila | Junior |
| Główny smak | Roślinny |
| Dodatkowe cechy | Szkoleniowe |
| Skład | zboża, cukry, oleje i tłuszcze, składniki mineralne, aromat mięty |
| Białko | 7% |
| Zawartość wilgoci | 12% |
| Zawartość tłuszczu | 6,8% |
| Popiół surowy | 1,7% |
| Włókna surowe | 1,7% |
| Szerokość | 209mm |
| Długość | 99mm |
| Wysokość | 264mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.