Maced Ciastka Kanapka Kostka Mix Mini - przysmak dla psa - 1 kg
Dostępność: 20 szt.
Cena: 29.58 Cena przed promocją: 32.87 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 20 szt.
Cena: 29.58 Cena przed promocją: 32.87 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bez soi | Brak danych |
| Smak karmy | Drób |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Rodzaj przysmaku | Ciasteczka |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Bez cukru | Nie |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Waga produktu | 1 kg |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Główny smak | Mix smaków |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Dodatkowe cechy | Szkoleniowe |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Bezglutenowe | Nie |
| Skład | zboża (pszenica, ryż), glukoza 13%, mięso i produkty pochodzenia mięsnego (drób), olej i tłuszcze (olej palmowy), minerały |
| Zawartość tłuszczu | 4,7% |
| Białko | 9,9% |
| Popiół surowy | 4,5% |
| Zawartość wilgoci | 12% |
| Włókna surowe | 2% |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 200mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.