MONTIS PRZEDŁUŻACZ DOMOWY ZWIJANY Z DWOMA GNIAZDAMI USB TYPU A+C 10M SZARY MT188
Symbol: MT188
Dostępność: 5 szt.
Cena: 103.99 Cena przed promocją: 115.54 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MT188
Dostępność: 5 szt.
Cena: 103.99 Cena przed promocją: 115.54 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Produkt podwójnego zastosowania | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Liczba rdzeni | 3 |
| Rozmiar rdzenia | 1 mm² |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Długość kabla | 10 m |
| Materiały | Plastik |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor produktu | Szary |
| Uziemienie | Tak |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Wysokość produktu | 212 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 160mm |