MODECOM VOLCANO LOOP 120 ARGB REVERSE FAN CZARNY
Symbol: FAN-LOOP-120R-ARGB-100
Dostępność: 2 szt.
Cena: 53.66 Cena przed promocją: 59.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FAN-LOOP-120R-ARGB-100
Dostępność: 2 szt.
Cena: 53.66 Cena przed promocją: 59.62 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1400 RPM |
| Kolor produktu | Czarny |
| Minimalna prędkość wentylatora | 400 RPM |
| Regulacja obrotów PWM | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 35mm |
• Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów.
• Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami.
• Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi - utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.