MINIX 4-PACK 7 CM - NARUTO SHIPPUDEN
Symbol: 14811
Dostępność: 24 szt.
Cena: 50.21 Cena przed promocją: 55.79 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 14811
Dostępność: 24 szt.
Cena: 50.21 Cena przed promocją: 55.79 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Postacie | Kakashi |
| Postacie | Itachi |
| Postacie | Naruto |
| Postacie | Sakura |
| Kolor produktu | Wielokolorowy |
| Materiały | Polichlorek winylu (PVC) |
| Typ produktu | Figurka kolekcjonerska |
| Ilość elementów | 4 |
| Zalecany wiek | 14 lat+ |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 140mm |