MILL Płyn do czyszczenia zmywarki 3w1 250 ml
Symbol: MILL Płyn do czyszczenia zmywar
Dostępność: 10 szt.
Cena: 10.66 Cena przed promocją: 11.84 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MILL Płyn do czyszczenia zmywar
Dostępność: 10 szt.
Cena: 10.66 Cena przed promocją: 11.84 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Zmywarka |
| Zapach | Cytrus |
| Typ produktu | Płyn do czyszczenia |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Skład | Kwas cytrynowy; alkohole, C12-15 rozgałęzione i liniowe, etoksylowane, propoksylowane; 2-metyloizotiazol-3(2H)-on |
| Pojemność | 0,25 l |
| Ilość | 1 szt. |
| Materiał opakowania | Plastik |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 150mm |
• Może powodować podrażnienia dróg oddechowych.
• Chronić przed dziećmi.
• Unikać wdychania oparów.
• Produkt może być drażniący dla skóry i oczu.
• Może powodować reakcje alergiczne.