MILL Koncentrat do płukania tkanin SENSITIVE 1,3L 48 płukań
Symbol: MILL Konc. Sensitive 1,3L
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.39 Cena przed promocją: 14.88 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MILL Konc. Sensitive 1,3L
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.39 Cena przed promocją: 14.88 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Pranie |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Zapach | Świeży |
| Ilość porcji w opakowaniu | 48 |
| Typ produktu | Płyn do płukania |
| Producent | MADONIS |
| Pojemność | 1,3 l |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Ilość | 1 szt. |
| Materiał opakowania | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 285mm |
| Długość | 78mm |
| Wysokość | 120mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Trzymać z dala od dzieci.
• W przypadku kontaktu z oczami, przemyć dużą ilością wody.
• Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
• Nie wylewać do kanalizacji ani ścieków.
• W przypadku zanieczyszczenia skóry natychmiast przemyć dużą ilością wody.
• Unikać uwolnienia do środowiska.