MILL Koncentrat do płukania tkanin FLORAL MOMENTS 1,3L 48 płukań
Symbol: MILL Konc. Floral 1,3L
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15.38 Cena przed promocją: 17.09 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MILL Konc. Floral 1,3L
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15.38 Cena przed promocją: 17.09 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Zapach | Kwiatowy |
| Producent | MADONIS |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Przeznaczenie | Pranie |
| Typ produktu | Płyn do płukania |
| Ilość porcji w opakowaniu | 48 |
| Pojemność | 1,3 l |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Materiał opakowania | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 125mm |
• Nie wylewać do kanalizacji ani ścieków.
• W przypadku zanieczyszczenia skóry natychmiast przemyć dużą ilością wody.
• Unikać uwolnienia do środowiska.
• Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
• Trzymać z dala od dzieci.
• W przypadku kontaktu z oczami, przemyć dużą ilością wody.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.