MIGOS High Energy 20kg
Dostępność: 25 szt.
Cena: 168.85 Cena przed promocją: 187.61 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 25 szt.
Cena: 168.85 Cena przed promocją: 187.61 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Zakres wagowy | 16 kg - 30 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Brak danych |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Kategoria | Dla psa |
| Bezglutenowe | Nie |
| Waga produktu | 20 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Aktywne |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich i dużych psów |
| Popiół surowy | 10% |
| Włókna surowe | 2% |
| Białko | 32% |
| Zawartość tłuszczu | 14% |
| Szerokość | 660mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 231mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.