MIAMOR Vitaldrink Z Kurczakiem Puszka 135g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.51 Cena przed promocją: 8.34 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.51 Cena przed promocją: 8.34 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Smak karmy | Kurczak |
| Pojemność | 135 g |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Główny smak | Kurczak |
| Typ opakowania | Łatwo otwieralna puszka |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Seria | MIAMOR Trinkfein |
| Ilość | 1 |
| Popiół surowy | 1,1% |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Białko | 2,5% |
| Zawartość wilgoci | 95% |
| Wartość energetyczna (na 100 g) | 18 kcal |
| Zawartość tłuszczu | 0,7% |
| Szerokość | 52mm |
| Długość | 53mm |
| Wysokość | 89mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.