MIAMOR Feine Filets - filety mięsne smak: tuńczyk z kalmarem puszka 100g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.55
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.55
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Smak karmy | Tuńczyk |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Główny smak | Ryby |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Kategoria | Dla kota |
| Seria | MIAMOR Feine Filets |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Pojemność | 100 g |
| Ilość | 1 |
| Popiół surowy | 1,5% |
| Zawartość wilgoci | 83% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Białko | 13% |
| Zawartość tłuszczu | 1% |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 40mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.