MEDIA-TECH BEZPRZEWODOWA DMUCHAWA 2W1 JET AIR DUSTER MT6538
Symbol: MT6538
Dostępność: 5 szt.
Cena: 144.98 Cena przed promocją: 161.09 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MT6538
Dostępność: 5 szt.
Cena: 144.98 Cena przed promocją: 161.09 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Jednostka miary | PSI, BAR, KPA, kg/cm2 |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Wbudowana lampa LED | Tak |
| Typ ładowania | USB-C |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Wysokość produktu | 164 mm |
| Waga produktu | 340 g |
| Ilość szczotek | 3 |
| Dodakowe końcówki | Tak |
| Filtr HEPA | Tak |
| Wyjmowany zbiornik na kurz | Tak |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Napięcie ładowania | 5 V |
| Ciągły czas pracy przy mocy maksymalnej | 15 min |
| Moc ssania | 7000 Pa |
| Maksymalny przepływ powietrza | 2500 l/min |
| Całkowita moc wyjściowa | 65 W |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 150mm |