MAXELL CR2032 Bateria specjalistyczna 5 szt.
Symbol: MX-131258
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.75 Cena przed promocją: 15.28 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MX-131258
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.75 Cena przed promocją: 15.28 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 3 g |
| Głębokość produktu | 3,2 mm |
| Szerokość produktu | 20 mm |
| Wysokość produktu | 3,2 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Ilość dołączonych baterii | 5 szt. |
| Pojemność baterii | 220 mAh |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rozmiar baterii | CR2032 |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 60mm |
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.