MAXELL Bateria specjalistyczna CR2025, 5 szt.
Symbol: MX-131265
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.75 Cena przed promocją: 15.28 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MX-131265
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.75 Cena przed promocją: 15.28 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Szerokość produktu | 5,85 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 4,9 g |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Ilość dołączonych baterii | 5 szt. |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rozmiar baterii | CR2025 |
| Rozmiar baterii | Guzik/moneta |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 3mm |
| Wysokość | 50mm |
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.