MAXELL Bateria alkaliczna Alkaline LR03 AAA 1.5V 100 szt
Symbol: MAXELL LR03 100PK BOX
Dostępność: 30 szt.
Cena: 96.75 Cena przed promocją: 107.50 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MAXELL LR03 100PK BOX
Dostępność: 30 szt.
Cena: 96.75 Cena przed promocją: 107.50 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ilość w opakowaniu | 100 |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Typ baterii | AAA |
| Typ obsługiwanych baterii | LR03 |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Kolor produktu | Złoty |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 135mm |
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.