MAXELL Bateria alkaliczna Alkaline AA LR6 100 szt. (10x10 szt.)
Symbol: MAXELL LR6 100PK BOX
Dostępność: 30 szt.
Cena: 107.50
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MAXELL LR6 100PK BOX
Dostępność: 30 szt.
Cena: 107.50
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Średnica produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 50,5 mm |
| Waga produktu | 22,8 g |
| Ilość w opakowaniu | 100 |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Typ baterii | AA |
| Kolor produktu | Złoty |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Typ obsługiwanych baterii | LR6 |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 165mm |
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.