MAXELL Bateria alkaliczna ALKALINE LR03 AAA FOLIA karton zestaw 32 sztuki (8 zgrzewek po 4 sztuki)
Symbol: MX-LR03 AAA 32
Dostępność: 30 szt.
Cena: 35.69 Cena przed promocją: 39.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MX-LR03 AAA 32
Dostępność: 30 szt.
Cena: 35.69 Cena przed promocją: 39.65 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Ilość dołączonych baterii | 32 szt. |
| Prosty montaż | Tak |
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 45mm |
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.