MANHATTAN STOJAK TRIPOD TV 37-70" DO 35KG REGULOWANY
Symbol: MHT_461412
Dostępność: 1 szt.
Cena: 322.47 Cena przed promocją: 358.30 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MHT_461412
Dostępność: 1 szt.
Cena: 322.47 Cena przed promocją: 358.30 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga produktu | 5,22 kg |
| Szerokość produktu | 620 mm |
| Wysokość produktu | 1880 mm |
| Głębokość produktu | 1030 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Typ regulacji wysokości | Ręczny |
| Zakres regulacji wysokości | 1240 - 1880 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -8 - 0° |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Maksymalny udźwig | 35 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Szerokość | 1014mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 195mm |