MACLEAN UCHWYT NA MONITOR, SPRĘŻYNA GAZOWA, 17"-32", 2-10KG, CZARNY MC-135
Symbol: MC-135
Dostępność: 8 szt.
Cena: 93.76
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MC-135
Dostępność: 8 szt.
Cena: 93.76
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ produktu | Uchwyt do monitora |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Możliwość regulacji stopnia nachylenia | Tak |
| Sprężyna gazowa | Tak |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Liczba ramion | 1 |
| Szerokość | 430mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 180mm |