MACLEAN UCHWYT MONITORA NA RURKĘ/SŁUPEK 28-60MM MC-983
Symbol: MC-983
Dostępność: 8 szt.
Cena: 59.13 Cena przed promocją: 65.70 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MC-983
Dostępność: 8 szt.
Cena: 59.13 Cena przed promocją: 65.70 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Orientacja | Pionowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Odpowiedni dla telewizji | Tak |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Typ mocowania | Słupek / ściana |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 74mm |