MACLEAN UCHWYT DO TV MAX VESA 600X400, 32-100", 80KG MC-419
Symbol: MC-419
Dostępność: 6 szt.
Cena: 76.97
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MC-419
Dostępność: 6 szt.
Cena: 76.97
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Orientacja | Krajobraz/Portret |
| Prosty montaż | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Zawiera zacisk | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Maksymalny udźwig | 80 kg |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,54 m (100") |
| Odpowiedni dla telewizji | Tak |
| Typ montażu | Ściana |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 200 |
| Szerokość | 680mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 170mm |
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.