MACLEAN UCHWYT DO TV 13-42" DO 25KG MC-942
Symbol: MC-942
Dostępność: 2 szt.
Cena: 28.92 Cena przed promocją: 32.13 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MC-942
Dostępność: 2 szt.
Cena: 28.92 Cena przed promocją: 32.13 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Uchwyt |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Materiał obudowy | Stal |
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 |
| Interfejs do montażu panelu | 50 x 50 |
| Maksymalny udźwig | 25 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 106,7 cm (42") |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 28mm |
| Wysokość | 250mm |
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.