MACLEAN ROWEROWY UCHWYT SERWISOWY, STAL, MAX OBCIĄŻENIE 20KG, PASUJE DO ROWERÓW MTB Z KOŁAMI DO 27,5" MC-434
Symbol: MC-434
Dostępność: 8 szt.
Cena: 42.50 Cena przed promocją: 47.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MC-434
Dostępność: 8 szt.
Cena: 42.50 Cena przed promocją: 47.22 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Model | Uchwyt rowerowy |
| Właściwe wykorzystanie | Rower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Orientacja | Pozioma |
| Ilość sztuk | 1 |
| Regulowana szerokość | Tak |
| Szybkie ładowanie | Nie |
| Szerokość | 600mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 60mm |
• Regularnie kontroluj stan uchwytu, aby upewnić się, że nie ma uszkodzeń lub zużycia.
• Sprawdź, czy uchwyt jest odpowiednio zamocowany przed każdym użyciem.
• Unikaj nadmiernego obciążenia uchwytu, aby zapobiec uszkodzeniom.