MACLEAN ROWEROWY UCHWYT ŚCIENNY POZIOMY, STAL, MAX. OBCIĄŻENIE 30KG MC-430
Symbol: MC-430
Dostępność: 6 szt.
Cena: 29.95 Cena przed promocją: 33.28 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MC-430
Dostępność: 6 szt.
Cena: 29.95 Cena przed promocją: 33.28 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Model | Uchwyt do zawieszania |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Orientacja | Pozioma |
| Właściwe wykorzystanie | Rower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowana ładowarka | Nie |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 455mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 100mm |
• Sprawdź, czy uchwyt jest odpowiednio zamocowany przed każdym użyciem.
• Unikaj nadmiernego obciążenia uchwytu, aby zapobiec uszkodzeniom.
• Regularnie kontroluj stan uchwytu, aby upewnić się, że nie ma uszkodzeń lub zużycia.